افزایش فالوور اینستاگرام | معرفی بهترین روش ها

افزایش فالور

افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از روش های طبیعی

با افزایش فالوور اینستاگرام شما می‌توانید فروش و درآمد بیشتری داشته باشید. حتی اگر محصولی برای ارائه نداشته باشید شما می‌توانید با گرفتن تبلیغات به سودآوری برسید.
در این مقاله می‌خواهیم بهترین شیوه ها برای افزایش فالوور اینستاگرام را برای شما عزیزان معرفی کنیم. توجه داشته باشید که تمامی این روش ها می‌توانند به صورت طبیعی فالورهای شما را افزایش دهند و تأثیر مثبتی برای شما و بیزنستان دارند.

افزایش فالوور اینستاگرام
پروفایلتان را زیبا کنید

پروفایل شما مانند ویترین یک مغازه است. اگر ویترین مغازه تان زیبا نباشد ممکن است مشتری های بسیاری را از دست بدهید. برای افزایش فالوور اینستاگرام ضروری است، که به جذابیت تم اینستاگرام خود توجه کنید.
توجه داشته باشید که اینستاگرام اپلیکیشنی است که تصویر محور می‌باشد. با توجه به این موضوع شما باید همواره به زیبایی و جذابیت پیج خود توجه کنید.

  • از هشتگ های مناسب استفاده کنید

افزایش فالوور اینستاگرام
سعی کنید یک لیست از هشتگ های محبوب کاربران را پیدا کنید و آنها را در کپشن خود قرار دهید. برای یافتن هشتگ می‌توانید کلمه مورد نظر خود را در بخش جستجو بنویسید.
سپس هشتگ های مشتق آن را پیدا کرده و استفاده کنید. برای مثال اگر کلمه مورد نظر شما بورس است، می‌توانید آن را در بخش جستجو بنویسید. در این شرایط اینستاگرام پیشنهاد های جدیدی مانند: بورس تهران، بورس ایران، بازار بورس و … را ارائه می‌دهد.
توجه داشته باشید که هشتگ ها نقش بسیار مهمی در دیده شدن پست های شما دارند و در صورتی که از هشتگ مناسب استفاده کنید، می‌تواند موجب افزایش فالوور اینستاگرام شود.

  • تگ لوکیشن را بکار بگیرید

افزایش فالوور اینستاگرام
تگ لوکیشن این امکان را برای شما فراهم می‌کند که پست هایتان توسط افراد بیشتری دیده شود. به طور کلی اینستاگرام این قابلیت را ایجاد کرده تا پست های مرتبط به افرادی که در آن ناحیه حضور دارند، بیشتر نشان داده شود.
با توجه به این موضوع به شما توصیه می‌کنیم همواره از تگ لوکیشن برای تمامی پست های خود استفاده کنید.

  • به صورت منظم محتوا تولید کنید

افزایش فالوور اینستاگرام
تولید محتوا به صورت منظم می‌تواند بازدهی پیج شما را به بهترین شکل افزایش دهد و نقش مؤثری در ارائه خدمات و محصولات شما داشته باشد.
توجه داشته باشید که بهتر است برای تولید محتوای خود برنامه منظمی داشته باشید، تا کاربران بتوانند ارتباط بهتری با پیج شما برقرار کنند.
علاوه بر این به شما توصیه می‌کنیم از تولید محتوای بی کیفیت و یا تعداد بالا نیز جلوگیری کنید. چراکه ممکن است از حوصله کاربر خارج شود و شما را میوت و یا آنفالو کند.
پس با توجه به در نظر گرفتن سلیقه و نیاز مخاطب هدف خود محتوا تولید کنید تا از نتایج آن بهره بگیرید.
علاوه بر این سعی کنید که برای تمامی پست های خود یک cta نیز ایجاد کنید. برای مثال شما می‌توانید در کپشن از کاربران بپرسید که نظرشان در رابطه با این پست چیست و یا اینکه سؤالاتشان را در کامنت از شما بپرسند.
توجه داشته باشید که تعامل بیشتر کاربر، موجب بیشتر دیده شدن پست ها و استوری های شما شده و نقش مؤثری در افزایش فالوور اینستاگرام دارد.

  • با پیج های مشابه تعامل کنید

افزایش فالوور اینستاگرام
یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام تعامل با پیج هایی است که حوزه کاری مشابه شما را دارند. شما باید این پیج ها را فالو کنید و از طریق لایک، کامنت و دایرکت با آنها در تعامل باشید.
تبادل با پیج های هم حوزه خود می‌تواند باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما به صورت هدفمند شود. علاوه بر این در صورت تعامل مناسب با این سایت ها، شانس قرار گرفتن در بخش ساجسشن را خواهید داشت و بیشتر مورد توجه کاربران قرار خواهید گرفت.

  • مسابقه برگزار کنید

با برگزاری مسابقه شما می‌توانید به بهترین شکل تعامل کاربرها را افزایش دهید. بسیاری از پیج های کوچک با استفاده از استراتژی مسابقه، افزایش فالوور اینستاگرام خود را اجرا کرده‌اند.
سعی کنید در اجرای مسابقه نوآوری و خلاقیت داشته باشید و از هدایای خاص و ویژه ای در آن استفاده کنید. هرقدر جوایزش شما بهتر باشد، کاربران بیشتر تشویق می‌شوند که در پیج شما بمانند و مشارکت کنند.
توجه داشته باشید که مسابقه زمانی منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می‌شود که قوانینی داشته باشد. مثلاً یکی از قوانین آن می‌تواند این باشد که فالورها اسم سه تا از دوستان خود را در کامنت منشن کنند.

  • در پیج های مربوطه تبلیغ کنید

افزایش فالوور اینستاگرام
تبلیغات یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش فالوور اینستاگرام است. البته هر نوع تبلیغاتی نمی‌تواند برای شما مؤثر باشد. برای تبلیغات مناسب شما باید به عوامل بسیاری توجه کنید.
اول از همه پیجی که تبلیغات شما را انجام می‌دهد، باید مخاطب هدفش با شما یکی باشد. برای مثال اگر در حوزه لوازم آرایشی فعالیت می‌کنید، انتخاب میکاپ آرتیست ها برای تبلیغ، می‌تواند نتایج مثبت بسیار زیادی داشته باشد.
علاوه بر این بهتر است که قبل از تبلیغات، از پیج مورد نظر خود بخواهید که آمار اینسایت خود را به شما نشان دهد. هرقدر که تعامل کاربران در آن پیج بیشتر باشد، می‌تواند بیشتر باعث پیشرفت و ارتقاء اینستاگرام شما شود.

طراحی سایت مشاوره رایگان 

  • از وب‌سایت استفاده کنید

اگر یک وب‌سایت فعال دارید، می‌توانید به راحتی از طریق آن فالورهای خود را افزایش دهید. به طور کلی وبسایتی که هر روز بازدیدکننده جدیدی داشته باشد، می‌تواند نقش مؤثری در افزایش فالوور اینستاگرام شما داشته باشد.
با توجه به اینکه افرادی بسیاری از طریق مقالات شما با وبسایتتان آشنا می‌شوند، شما می‌توانید بنر اینستاگرامتان را در زیر پست های سایت قرار دهید.
این مسئله می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی کاربر بگذارد، تا اینستاگرام شما را بررسی کند. علاوه بر این شما می‌توانید آدرس اینستاگرام خود را در بخش تماس با ما و درباره ما سایت نیز وارد کنید، تا کاربران بیشتری وارد سایت شما شوند.
همچنین شما می‌توانید در امضای ایمیل خود، آدرس اینستاگرام را به عنوان یکی از راه های ارتباطی معرفی کنید. در این شرایط کاربران سایت نیز با اینستاگرام شما آشنا شده و این مسئله می‌تواند باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما شود.

  • رفتار کاربران را بررسی کنید

افزایش فالور
بررسی رفتار کاربران می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در کیفیت کار شما داشته باشد. شما باید همیشه نیازهای کاربران را به دقت بررسی کنید و رفتار آنها را تحلیل کنید.
شما باید از سلیقه و علاقه آنها آگاه باشید. برای مثال اگر کاربران شما بیشتر پست های آبی را لایک می‌کنند، می‌توانید تم اینستاگرام خود را به رنگ آبی درآورید.
علاوه بر این باید رفتار کاربران را نسبت به انواع محتوا و طراحی ها بسنجید و بر اساس آنها شروع به طراحی پست ها و استوری ها نمایید.
خوشبختانه تحلیل رفتار کاربران از طریق ابزارInsight بسیار آسان می‌باشد. این ابزار می‌تواند کمک بسیاری به شما برای درک محتوای جذاب کند.
از طریق این ابزار می‌توانید تعداد شر و سیو کردن پست ها را مشاهده کنید و به درک درستی از علاقه کاربران برسید.

  • تبلیغات آفلاین را فراموش نکنید.

اگر در کنار کسب و کار حضوری خود، به صورت آنلاین نیز فعالیت می‌کنید، می‌توانید از تبلیغات آفلاین نیز برای افزایش میزان فالور خود بهره بگیرید. برای مثال می‌توانید از طریق تراکت تبلیغات آنلاین خود را انجام دهید.
به این صورت که آدرس اینستاگرام خود را بر روی تبلیغات کاغذی نیز درج نمایید و به دست مخاطبان خود برسانید.

  • پست های وایرال درج کنید

پست های وایرال می‌توانند ره صد ساله را یک شبه برای شما طی کنند. این پست ها نقش مؤثری در افزایش فالوور اینستاگرام شما دارند و باعث افزایش تعامل کاربر می‌شوند.
برای طراحی پست های وایرال شما می‌توانید به چالش هایی که در کارتان وجود دارد، توجه کنید. شما می‌توانید یک ویدئو در رابطه با این چالش ها بسازید اگر کمی هم چاشنی کمدی به آن اضافه کنید می‌توانید توجه مخاطبان بیشتری را به دست بیاورید.
علاوه بر این شما می‌توانید از کاربران نیز سؤالاتی را بپرسید. اغلب کاربران دوست دارند که به نظر آنها توجه کنید به همین خاطر در صورتی که نظراتشان را می‌پرسید، اغلب از آن استقبال می‌کنند.

بیشتر بخوانید :مدیریت اینستاگرام چیست  ؟  مشاوره رایگان 

سخن پایانی

تمامی نکات ذکر شده در این مقاله می‌تواند قدم به قدم به شما کمک کند تا نتایج مثبتی در افزایش تعداد فالور خود مشاهده نمایید.
توجه داشته باشید که اینستاگرام می‌تواند به بهترین ویترین برای محصولات و خدمات شما تبدیل شود. پس هرگز قدرت آن را دسته کم نگیرید و به بهترین شکل پست و استوری های مورد نظر خود را تولید نمایید.

خدمات اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *