چگونه امنیت اینستاگرام را بالا ببریم؟ 100% تضمینی و رایگان

امنیت اینستاگرام

امنیت اینستاگرام چیست ؟

دیگر نیازنیست امینت خود را به دست افراد سوجو و کلاه بردار بسپارید ,اینستاگرام یکی از بهترین اپ ها برای ارائه خدمات و محصولات است و شما می‌توانید به واسطه آن به بهترین شکل با مخاطب خود برقرار کنید.
با توجه به این موضوع بیشتر برندها، از طریق این پلتفورم کسب و کار خود را ارائه می‌دهند. بسیاری از کسب و کارها هم از طریق اینستاگرام به برند تبدیل شده اند.
نکته ای که در رابطه با اینستاگرام وجود دارد این است که رقابت در آن به نوعی افزایش پیدا کرده و با توجه به این موضوع کاربران به دنبال هک کردن دیگر پیج ها رفته و با به دست آوردن آن پیج ها و فالورهایشان شروع به فعالیت می‌کنند.
برای اینکه شما بتوانید با خیالی آسوده از طریق اینستاگرام مشغول به فعالیت باشید، باید امنیت اینستاگرام خود را افزایش دهید. روش‌های بسیاری برای تأمین امنیت اینستاگرام وجود دارد اما از تنها برخی از آنها می‌تواند به خوبی عمل کند.در ادامه نکاتی مهم در رابطه با تأمین امنیت اینستاگرام و هزینه امنیت پیج در اینستاگرام عنوان می‌کنیم. همراه با ما باشید.

بهترین روش ها برای بالا بردن امنیت اینستاگرام

چگونه امنیت اینستاگرام را بالا ببریم ؟

  • اکانت خود را به ایمیل وصل کنید

اینستاگرام تمام اطلاعات و موارد مشکوک را به ایمیل شما ارسال می‌کند. برای مثال در صورتی که هکر بخواهد رمز شما را کشف کند، اینستاگرام بلافاصله یک ایمیل برای شما ارسال می‌کند.
با توجه به این موضوع برای افزایش امنیت اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌کنیم که در بخش Edite profile یک ایمیل معتبر و فعال برای اینستاگرام خود تعریف کنید. پس از وارد کردن ایمیل، از اینستاگرام یک پیام برای تائید به آدرسی که فرستادید ارسال می‌شود.
به طور کلی بهتر است که ایمیل را بر روی گوشی ست کنید تا نوتیفیکیشن ها فعال شوند. در این شرایط هر نوع ایمیلی که برای شما ارسال شود، در همان زمان متوجه می‌شوید.

  • انتخاب یک رمز قدرتمند (غیر قابل کرک)

برخی فکر می‌کنند که منظور از انتخاب یک رمز قوی، رمزی است که حدس زدن آن برای دیگران مشکل باشد. در صورتی که چنین نیست.
در بسیاری از موارد امنیت اینستاگرام شما با یک ربات به خطر می افتد نه شخص. در این شرایط حتی اگر سخت ترین جملات را هم انتخاب کنید، امکان هک شدن توسط ربات همچنان وجود دارد.

 امنیت اینستاگرام
در انتخاب رمز باید علاوه بر کلمات از اعداد و یا اشکال نیز استفاده کنید. یک رمز قوی از 8 کلمه تشکیل شده و شامل تمامی این موارد می‌باشد.

  • تائید دو مرحله ای را فعال کنید

تائید دو مرحله نقش بسیار مهمی در تأمین امنیت اینستاگرام شما دارد. با انجام تأیید دو مرحله ای می‌توانید به آسانی جلوی هکر ها را بگیرید.
در این شرایط هر شخصی که می‌خواهد وارد اکانت اینستاگرام شما بشود، باید کدی را که برای شما پیام می‌شود را داشته باشد. با توجه به این موضوع تائید دو مرحله ای یک مانع بزرگ برای هکران به حساب می‌آید.
برای فعال کردن این آیتم وارد بخش Settings شوید و گزینه Two factor Authentication را انتخاب کنید و سایر مراحل را انجام دهید.

  • هر لینکی را باز نکنید

این روزها شاهد پیام های تبلیغاتی بسیار زیادی هستیم. برای مثال در برخی از این پیام ها گفته می‌شود که با باز کردن لینک زیر می‌توانید برنده 10 گیگ اینترنت رایگان شوید.
با باز کردن این لینک ها، امکان دسترسی کاربر به سیستم و موبایل شما افزایش پیدا می‌کند. با توجه به این موضوع به شما پیشنهاد می‌کنیم تحت هیچ شرایطی این دسته از لینک ها را باز نکنید.
توجه داشته باشید که گاهی هکر ها لینک ها را کوتاه می‌کنند و سپس برای شما ارسال می‌کنند. در صورتی که به فرستنده لینک اعتماد کامل نداشتید، بر روی آن کلیک نکنید.

  • برنامه های با پسوند apk

امنیت اینستاگرام اغلب اپ هایی مانند تلگرام و واتس اپ با پسوند apk دیده می‌شود. این برنامه ها دارای ویژگی هایی برای مثال: چک کردن پروفایل های تلگرام، دانلود ویو رایگان و … هستند.
توجه داشته باشید با دانلود کردن این گونه برنامه ها امکان دسترسی به تمام بخش های سیستم موبایل خود را در اختیار افراد و ربات ها قرار می‌دهید.امنیت اینستاگرام
به طور کلی به شما توصیه می‌کنیم تنها از منابع معتبر برنامه های مورد نظر خود را دانلود کنید و به هیچ کدام از لینک دانلودهایی که در سایر شبکه های اجتماعی ارسال می‌شود، اعتماد نکنید.
علاوه بر این برخی از برنامه ها به جز اینکه دسترسی به رمز شما را پیدا می‌کنند، امکان دسترسی به عکس و ویدئوهای گالری شما را نیز دارند. پس تا جای ممکن از دانلود کردن آنها خودداری نمایید.
پسورد خود را به کسی ندهید و در جایی وارد نکنید.امنیت اینستاگرام
رمز شما، تنها برای شما است پس برای شوخی هم که شده آن را دست هیچ کسی ندهید. علاوه بر این از رمزی که برای اینستاگرام خود استفاده می‌کند، در هیچ اپی بکار نبرید.
برای مثال رمز اینستاگرام و فیس‌بوک شما نباید یکی باشد. چراکه در صورتی که فردی به رمز فیس‌بوک شما دسترسی داشته باشد، می‌تواند به آسانی وارد اینستاگرام شما نیز بشود.
همچنین رمز عبور خود را در هیچ جایی وارد نکنید. چراکه دیده شده افراد در یک نوت رمز خود را نوشته اند و بلافاصله هک شده اند.
از برنامه های مربوط به لایک و فالور استفاده نکنید.
این روزها افراد برای افزایش فالور و لایک خود اغلب از برنامه های لایک و فالور استفاده می‌کنند. برخی نیز از ربات برای افزایش فالور خود بکار می‌گیرند.
اگر می‌خواهید امنیت اینستاگرام خود را افزایش دهید، باید دور تمامی این کارها را خط بکشید. علاوه بر این دقت داشته باشید که خرید فالور و لایک کار درستی نیست و نمی‌تواند باعث پیشرفت اینستاگرام شما شود. بهترین کار این است که تعداد لایک و فالور خود را با محتوای مناسب و حرفه ای افزایش دهید.

در پایان ما به تمامی افراد توصیه می‌کنیم که کمتر از اپ ها و لینک های ناشناس استفاده کنند. علاوه بر این تنها از منابع معتبر، اپ مورد نظر خود را دانلود نمایند.
در این بخش سعی کردیم مهم ترین روش ها برای افزایش امنیت پیج را برای شما عزیزان معرفی کنیم. توجه داشته باشید که هکر ها با وجود تمامی این روش ها، همچنان می‌توانند راه جدیدی برای ورود به پیج شما را شناسایی کنند.
با توجه به این موضوع تیم آتوس با بررسی پیج شما، تمامی نکاتی امنیتی آن را رعایت کرده و در جهت ارتقاء امنیت آن گام برمی‌دارد. علاوه بر این با بررسی هر روزه پیج شما از بروز هرگونه مشکل امنیتی می‌کاهد.
هزینه امنیت پیج در اینستاگرام
امنیت از شاخه های مهم فعالیت در اینستاگرام است. هر پیجی برای اینکه بتواند با خیال آسوده کسب و کار خود را در این پلتفورم ارائه دهد، نیاز به تأمین امنیت اینستاگرام دارد.
بسیاری از شرکت ها برای تأمین امنیت هزینه ای دریافت می‌کنند. تیم آتوس علیرغم هزینه بر بودن این امر، هیچ گونه هزینه ای از شما عزیزان دریافت نمی‌کند.
با توجه به این موضوع به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم برای حفظ امنیت پیج خود از همین حالا با تیم آتوس تماس بگیرید.
سخن پایانی
همان‌طور که ملاحظه می‌کنید تأمین امنیت اینستاگرام یکی از مهم ترین معضلات برای کاربران است. تصور کنید شما ماه ها و یا شاید هم سال ها بر روی پیجی مشغول به فعالیت هستید و ناگهان پیج خود را از دست می‌دهید.
در این راستا توجه به امنیت اینستاگرام بیشتر از همیشه احساس می‌شود. تیم آتوس با بهره مندی از پرسنلی مجرب، امنیت اینستاگرام شما را به بهترین شکل حفظ می‌کند و خدمات بی نظیری در این زمینه ارائه می‌دهد.
شما عزیزان می‌توانید بدون هیچ گونه هزینه ای در کمترین زمان امنیت پیج خود را همراه با آتوس حفظ کنید. برای کسب اطلاع بیشتر از خدمات اینستاگرام آتوس می‌توانید ایمیل و یا شماره تلفن خود را در باکس زیر قرار دهید.

خدمات اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *