لینک نوفالو چیست؟ تفاوت لینک نوفالو و فالو

لینک-های-فالو-و-نوفالو

لینک نوفالو چیست:

برای درک بهتر تعریف نوفالو اول توضیحی مختصر در رابطه با لینک فالو می دهیم تا بتوانیم راحت تر تفاوت های لینک نوفالو و فالو را متوجه بشویم. هنگامی که لینکی که با آن مطالب خود را درج کردید در سایت دیگر قرار بگیرد و گوگل تشخیص بدهد که سایت شما و مطالبی که در آن درج کردید قابل اعتماد می باشد و برای مردم کاربرد دارد باعث می شود که گوگل سایت شما را به عنوان سایت معتمدی به سایرین معرفی می کند.
لینک های فالو صراحتا لینکی می باشد که از سایت های غیره به سایت شما اشاره دارد.حال لینک نوفالو را توضیح می‌دهیم لینک نوفالو بلعکس می باشد که تفاوت لینک نوفالو و فالو در اینجا روشن و آشکار می شود. یعنی درواقع لینک نوفالو به هیچ سایتی اشاره نمی‌کند. اما این به این معنا نیست که شما نمی توانید با کلیک برو لینک به سایت دیگری بروید ولیکن از لحاظ موتور سرچ و کاوش به هیچ چیزی اشاره نمی کند.

لینک نوفالو
شروع میکنیم !!!

برای توضیح بیشتر راجع به لینک فالو و نوفالو شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم. پیوندها، نحوه مشاهده رباتهای موتور جستجو در روابط بین وب سایتها است. آنها از طریق پیوندهای dofollow از یک وب سایت به وب سایت دیگر سفر می کنند و از طریق پیوندهای نوفالو عبور می کنند. اما پیوندهای نوفالو همچنین می توانند به وب سایت شما ارزش افزوده دهند. درک چگونگی پیوند سایر وب سایت ها به شما اولین قدم مهم در ایجاد یک نمایه لینک دهی سالم برای وب سایت شما است.

مقاله رو گوش کن لذت ببر

لینک نوفالو چیست: ( در چه زمانی می توانیم از لینک فالو و نوفالو استفاده کنیم )

به نظر کارشناسان ما پس از اضافه کردن لینک‌های خارجی به وب‌سایت خود بهتر است که برای بهبود بخشیدن به مقاله‌یتان به رتبه بندی آن توجه کنید. این یعنی چه؟ یعنی برای بهبود و ارتقای سطح کیفیت مقاله از لینک خارجی معتبر و معتمد مردم استفاده کنید.
اگر لینک‌ها،لینک‌هایی با کیفیت بالا و اعتبار بالایی باشند فالو باقی می مانند و این خود تفاوت بین فالو و نوفالو را آشکار می کند (یعنی اشاره کردن به وب سایتی معتبر با کلیک بر وب سایت خود) اما اگر از وب سایت هایی با کیفیت پایین و اعتبار پایین استفاده کنیم که همان فالو باقی بماند رتبه بندی مقاله کاهش و کم اعتبار از نظر مردم شناخته می‌شود.
و همچنین اگر سایت هایی که شما از آن استفاده کردید تخلفی کرده باشند و مورد جریمه قرار گرفته باشند شما نیز همانند آن‌ها متخلف و جریمه می شوید.
حال که ما در این مقاله به تفاوت‌های لینک فالو و نوفالو پی بردیم و فهمیدیم لینک فالو چیست و همینطور نوفالو چیست می توانیم در مرحله ی بعد از مقاله به توضیح چگونگی ایجاد لینک نوفالو بپردازیم.

لینک نوفالو

حال باید بدانیم که دقیقا چه زمانی از لینک نوفالو استفاده کنیم:

صفحه هایی که نمی خواهید آن ها را تأیید صلاحیت کنید.
پیوندهای حامی مالی
لینک های وابسته
محتوای تولید شده توسط کاربر

لینک نوفالو چیست: چگونه می توانیم در وردپرس لینک نوفالو ایجاد کنیم؟

پس توضیح فالو و نوفالو و تفاوت های آن حال می‌خواهیم به توضیح اینکه چگونه می توانیم در وردپرس لینک نوفالو ایجاد کنیم بپردازیم.
برای ایجاد لینک نوفالو بهتر است نوفالو فور اکسترنال لینک را دانلود کنیم و در وردپرس خود نصب و اینستال نماییم،
با این روش می توانید به راحتی تمام خروجی های خود را نوفالو کنید.
به یاد داشته باشید لینک های نوفالو بهترین موتور جستجو برای تبلیغات می باشند و از اعتبار بالایی برخوردارند.
حال این سوال پیش می آید که نحوه ی شناسی لینک های فالو و لینک های نوفالو چگونه است؟
ما به این سوال جوابی راحت و مفید خواهیم داد، برای شناسایی لینک های فالو و نوفالو چند روش وجود دارد.
روش اول استفاده از نرم افزار و وب سایت هایی است که آنالیز می کنند مثلا وٌرناک را می توان در مرورگر ( کروم، سافاری، فایرفاکس و .. )نصب و اینستال کنید. در این صور هم لینک های فالو و نوفالو را می توانید شناسایی کنید هم از بهینه بودن سایت و لینک های داخلی و خارجی باخبر می شوید.
اما در روش دوم با بررسی html، می توانید به شناسایی فالو و نوفالو بودن هم چنین بهینه بودن سایت پی ببرید .برای اینکار کافیست وارد سرچر یا مرورگر خود شوید سپس دکمه F12را بفشارید این گونه می توانید به بخش کدهای صفحه وارد شوید ساختار لینک مورد نظر خود را بررسی و شناسایی کنید.

لینک نوفالولینک نوفالو چیست: کاربرد لینک نوفالو

هنگامی که از سایتی بک لینک می گیرید اما از اعتبار آن وب سایت مطمئن نیستید.
وقتی شما یک وب سایت را تبلیغ می کنید اما نمی دانید آن سایت چقدر معتبر است.
وقتی اعتبار سئو آن قدر مهم نیست و این که شما فقط می خواهید کاربران از طریق آن لینک وارد وب سایت شما شوند.
وقتی چندین پیوند از یک صفحه خاص به یک صفحه دریافت می کنید ، بهتر است فقط یکی از آنها متن لنگر هدفمندتری داشته باشد تا فالو باشد و پیوندهای دیگر نوفالو شوند.

در این مقاله ما به شما توضیح داده ایم که تفاوت لینک های فالو و نوفالو در آناتومی و ساختار آن می باشد.
نکته ی جذاب این مقاله در این است که بدانید انتقال اعتبار با درج کردن لینک نوفالو انفاق نمی افتد. این یعنی این که هنگامی که ربات‌های گوگل به یک لینک برخورد می کنند اگر آن لینک از نوع لینک های فالو و نوفالو باشد آن را بررسی و شناسی می کنند و بک لینک آن درصورت نوفالو بودن باعث می‌شود هیچ اعتباری انتقال پیدا نکند.

پیشنهاد آتوس : وردپرس بهتر است یا جوملا ؟ 

حال می‌خواهیم به شما روش شناسایی و تشخصی فالو و نوفالو بودن را یاد دهیم:

این نکته را باید بدانیم که لینک ها همگی در حالت فالو به صورت پیش فرض می باشند.
و برای تبدیل آن ها به نوفالو باید کد مرتبط را داخل کد های Html سایت خود بگذارید که در اینجا یکی از تفاوت های لینک ‌های فالو و نوفالو مشخص می شود که همان برچسب rel = nofollow می باشد.
راه شناسایی بعدی این است که لینک نوفالو از نظر صفحه ی پیوند زننده اعتبار خاص را به پیج شما منتقل نمی کند برای همین تاثیر مثبتی در رتبه بندی پیج شما ندارد.

لینک نوفالونوفالو چیست: آیا لینک های نوفالو در سئو سایت تاثیر مثبت دارند ؟

پیوندهای نوفالو شاخص هایی هستند که Google برای تعیین اینکه کدام پیوندها باید در فرآیند جستجو در نظر گرفته شود و کدام ها حذف شود ، از آنها استفاده می کند.
بنابراین ، برخی بر این باورند که به خاطر بی توجهی گوگل به پیوندهای جدید ، رتبه بندی سایت شما ممکن است آسیب ببیند. بعضی دیگر بر این باورند که آنها فقط برای درک بهتر پیوندها و محتوای پیوندها استفاده می شوند و قابل استفاده و دارای مزیت می باشند.
از فواید آنها این است که می توانند برای شما ترافیک بسازند چه بسا اگر هیچ مزیتی برای سئو نداشته باشند، یک لینک نوفالو در سایت های مربوطه می تواند ویور‌ها یا بازدید کننندگان با اعتبار بالایی را برای شما ایجادکند.
آنها همچنین نمایه پیوند شما را متنوع می کنند. شاخص پیوند طبیعی همیشه از بک لینک های dofollow و nofollow تشکیل شده است. داشتن تنها پیوندها غیر طبیعی به نظر می رسد.
از نظر ما، داشتن بک لینک نوفالو درست است و تحت هیچ عنوانی به سئو شما صدمه ای نمی رساند.

پیشهاد آتوس : مدیریت اکانت اینستاگرام چیست ؟ 

نتیجه:
حال ممکن است پس از آشنایی با مفهوم لینک های فالو و نوفالو و همچنین یادگیری شناسایی آن‌ها این سوال را از خود بپرسید که با توجه به این تعاریف در خصوص لینک های فالو و نوفالو و ویژگی هایشان آیا خوب هستند یا خیر ؟ همچنین داشتن بک لینک فالو یا نو فالو خوب است یا نه؟ در پاسخ به این سوال باید گفت به نظر کارشناسان ما بهتر است همیشه دوفالو را از پیج هایی که اعتبار بالا و سطح کیفیت بالایی دارند دریافت کنید اما در صورتی که برای شما ضرورتی ندارند اگر حذفشان کنید بهتر است.

سئو و بهینه سازی

لینک نوفالو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *